Eston Şehirde Yaşamlar Başladı


Eston Şehir 2. Kısım


36 adet katlı villadan oluşan özel proje.

Eston 2. Kısım 12.000 m²'lik alan içine konumlandırılmış yemyeşil bahçelere sahip 36 adet katlı villadan oluşuyor . Metrekare maksimizasyonu hedeflenerek zeki mimari çözümlerle planlanan KV’ler, 4 ailenin birbirinden bağımsız yaşayabilmesi için tasarlanmış. Kot farkından dolayı önden ve arkadan farklı girişleri ve her eve ait bahçeleriyle aileler kendi özel yaşantılarını sürdürebiliyorlar. Projede 210 m²'lik bir de ortak havuz bulunuyor.

3+1 olarak planlanan katlı villaların büyüklükleri alt dublekslerde 161,4 m² ve üst dublekslerde ise 166,07 m² olarak değişiyor. Fonksiyonel iç tasarım ve yemyeşil bahçelere sahip 2.Kısım evleri'nin en büyük özelliklerinden biri de müşteri memnuniyetini maksimize edecek donanımlara sahip olması.

Katlı villalarda geniş mutfak ve bahçe alanları dikkat çekiyor. KV'lerde bulunan duşakabin, giyinme dolabı, ankastre ürünler, doğal ahşap kaplama kapı ve bahçelerdeki otomatik sulama sistemi, Eston Yapı'nın "müşteri memnuniyeti odaklı sürekli gelişim" yaklaşımının öğeleri olarak göze çarpıyor.

 

Eston Şehir 3. Kısım


Toplam 289 konuttan oluşan proje

Toplam 289 konutun yer alacağı 3. Kısım, yemyeşil bahçeli evler ile en yükseği 4 katlı apartmanlardan oluşuyor.

3 etap halinde yapılması planlanan 3. Kısım’da bahçeli evler 162,2 m2 - 371,1 m2 iken 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde hazırlanan apartman daireleri ise 65,8 m2 - 137,7 m2 arasında değişiyor.Kendine ait site yönetimi ve güvenliği ile bağımsız olarak yönetilen Eston Şehir 3. Kısım evleri, konumu itibariyle Bahçeşehir’ deki çağdaş yaşam alanlarına komşu, büyük alışveriş ve ticaret merkezlerine yakın olması, sosyal hayatın içinde, ulaşımı kolay ve ferah bir ortamda bulunmasıyla önemli bir avantaja sahip.

4 farklı ev tipi ve yemyeşil bahçeleri ile her aileye, her zevke ve her bütçeye uygun yaşam alanları sunan Eston Şehir’de 3. Kısım evleri şimdi sizi, çocuklarınızın geleceği için doğru adımı atmaya çağırıyor…

 

Eston Şehir 4. Kısım


32 adet katlı villadan oluşan butik proje


Eston 4. Kısım geniş bahçeler içinde yer alan 32 adet katlı villa ile "ferah yerleşim" kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. En ince detaylarının titizlikle tasarlandığı ve içinde 4 ailenin yaşadığı KV’lerde , kot farkından dolayı önden ve arkadan farklı girişler ile aileler, kendi yaşam alanlarında birbirinden bağımsız bir hayat sürebiliyorlar. 11,000 m2’lik alan içine konumlandırılmış projede 171 m²'lik bir de ortak havuz bulunuyor.


Şehrin merkezinden uzaklaşmadan yemyeşil bahçelere sahip; açık-kapalı otoparkı, spor olanakları, sosyal donatılarıyla 4.Kısım’da evlerin her metrekaresinde dahice çözümler sunuluyor. 3+1 olarak planlanan katlı villaların büyüklükleri alt dublekslerde 161,4 m² ve üst dublekslerde ise 166,07 m² olarak değişiyor.


Katlı villalarda geniş mutfak ve bahçe alanları dikkat çekiyor. KV'lerde bulunan duşakabin, giyinme dolabı, ankastre ürünler, doğal ahşap kaplama kapı ve bahçelerdeki otomatik sulama sistemi, Eston Yapı'nın "müşteri memnuniyeti odaklı sürekli gelişim" yaklaşımının öğeleri olarak göze çarpıyor.

 

Eston Şehir 5. Kısım


İkiz ve Müstakil villalardan oluşan proje

 

5. Kısım'da dış mimarileriyle yepyeni bir yüze kavuşan ikiz ve müstakil villalar..


Eston 5. Kısım, 54.399 m²'lik arazi içinde 7'si müstakil, 40'ı ikiz villa olmak üzere toplam 87 yeni konut ile, Eston Ailesi'ne katılmak isteyen seçkin aileleri bekliyor.
Dış yüzeyleri ahşapla sımsıcak hale getirilen evlerde kış bahçeleriyle hak ettiğiniz konforu yaşarken, 250 m²'den başlayan uçsuz bucaksız bahçelerde ise yeşile doyacaksınız.


5. kısım, 4000 m²'ye yayılmış yeşil alanı, fitness salonu, basketbol sahası ve yürüyüş parkurlarına sahip 1065m²'lik açık-kapalı sosyal tesisleri ve 340 m²'lik geniş havuzu ile 87 şanslı aileye ayrıcalıklı bir yaşam şansı sunuyor.

 
  • Bizi biz yapan değerlerimiz çalışma arkadaşlarımızın yüreklerinde gizli. Bu giz 1960’lardan bu yana gelen adalet, kararlılık ve sevgi üçgenine dayanıyor.

  • Eston, her daim çalışanlarıyla değişime ve gelişime odaklı işler başarmış olmakla övünür.İddialı işler yapabilmek kuşkusuz iddialı organizasyonlarla olur. Biz hep kendimizle yarıştık.