ESTON ŞEHİR 6.KISIM PLAN GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ......
Sizleri bu avantajdan faydalanmak üzere satış ofislerimize bekliyoruz.


Dünya Kadar Bahçe Yanı Başınızda


Bu sabah çocuklarınızın bahçeden topladıkları papatyalarla uyanmış olduğunuzu hayal edin. Kendi Bahçenizden...


Yeşillikler içinde, yılın her günü bahçe keyfi yaşayabileceğiniz Eston Şehir Evleri sizi bekliyor.


Eston Şehir Tanıtım Filmi


Eston Şehir'de yemyeşil bir yaşam çoktan başladı. Eston Şehir sakinleri Bahçeşehir'deki modern yaşam alanlarına komşu olmanın, çiçekler içindeki bahçelerinde barbekü partileri vermenin, her gün çimlerde yürüyüş yapmanın keyfini çıkartıyorlar.

Aileniz İçin Aradığınız Herşey Burda


Eston Şehir'de, hem siz hem çocuklarınız günün her saati sporla ve sosyal aktivitelerle iç içesiniz. İster spor alternatiflerinden birini seçin, ister günlük alışverişlerinizi yapın ya da kafe ve restoranlarda arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirin. Tabi, bahçenizdeki şenlongunuzda güneşlenmediğiniz zamanlarda.

Eston Şehir Projesi

 • Bizden Haberler

  Eston Şehir Projesinde evlerin teslimi başladı. Evlerini teslim alan...

  Sanal Katalog

  Hayellerinize bir göz atın, Estona gelin hayali gerçeğe dönüştürün...

  Reklam Filmleri

  Eston Şehir reklam filmlerini buradan izleyerek projemizi öğrenin...

  Kampanyalar

  Eston Yapı kampanyalarını takip edin, avantajlardan faydalanın...

  Estonlu Çocuklar

  İnşaat sahasının son durumunu buradan takip etmeniz çok kolay...

  İnşaat Durumu

  Daire fiyatına villa sahibi olmak için satış koşullarımıza bir göz atın...

  • Eston Yapı, Ev Teslimlerine Başladı

   Eston Deniz Projesinde evlerin teslimi başladı. Evlerini teslim alan konut sahipleri, Eston konforunu ve güzelliklerini yaşıyorlar. Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul'da müşterilerine alternatif bir yaşam alanı sunuyor, “bahçeli ev” hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

  • Eston Deniz'de "60 ay 0 faiz" fırsatı.

   Marina ve kumsalıyla tatil tadında bir hayat tarzını, şehrin içinde sunan Eston Deniz’de Kalyon Evleri’nin yeni etapları satışa çıktı. İstanbul’un keşmekeşinden sıyrılmak ve bütün bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için tatil sezonunu beklemenize artık gerek kalmadı.

  • %18 KDV Oranı Üzerine Değerlendirme.

   Ali Cenk Dönmez; “Konut sektörü özellikle son 10 yılda hayal bile edemeyeceğimiz noktaya ulaştı. Bununla birlikte mevzuatta çağımızın şartlarına yaraşır yeni düzenlemeler oldu. Mütekabiliyet yasası; ülkemizin hem konum hem de yatırım değerini arttırdı. Çünkü ülkemizde mevcut bir potansiyel var. Mütekabiliyet Yasası bu potansiyeli harekete geçiren bir mekanizma sağlamış oldu.

 • Bizi biz yapan değerlerimiz çalışma arkadaşlarımızın yüreklerinde gizli. Bu giz 1960’lardan bu yana gelen adalet, kararlılık ve sevgi üçgenine dayanıyor.

 • Eston, her daim çalışanlarıyla değişime ve gelişime odaklı işler başarmış olmakla övünür.İddialı işler yapabilmek kuşkusuz iddialı organizasyonlarla olur. Biz hep kendimizle yarıştık.