Eston Denizde Yaşamlar Başladı


Kalyon Mahallesi


Eston Deniz Proje’si kapsamında, Yakamoz Evleri’nden sonra hayata geçirilen 2. proje.

8 etapta tamamlanacak ve 342 bahçeli ev ve apartman dairesinden oluşacak projede 9 farklı ev tipiyle her aileye ve zevke uygun bir yaşam biçimi sunuluyor.

Tamamı deniz manzaralı ve bahçeli olan bu evler İstanbul’un içinde 4 mevsim denizi yaşamak isteyen ailelere hitap ediyor.

39 konutluk 1. etabın yapımı ve satışları devam ederken, 16 konutluk 2. ve 63 konutluk 3. etaplar da satışta.

Kalyon Evleri, kendine ait site yönetimi, güvenliği ve sosyal alanlarının yanı sıra benzersiz 1,5 km’lik sahil şeridi, 500 yat kapasiteli marinayla çok farklı ve özel bir yere konumlanıyor.

 

Yakomoz Mahallesi


Satışa çıktığı andan itibaren kısa sürede tükenen Yakamoz Evleri’nde yaşam çoktan başladı.

Sabah uyandıklarında deniz kokusunu içine çeken, verandalarında denize karşı çaylarını yudumlayan Yakamoz Evleri sakinleri, çocuklarıyla birlikte 4 mevsim yeşille ve denizle iç içe yaşamanın tadını çıkarıyorlar.


Sizleri Satışları ve inşaatı halen devam eden Kalyon Evleri’ndeki denizle iç içe bahçeli evlerimizi ve alçak katlı apartmanlarımızı incelemeye davet ediyoruz.

 
  • Bizi biz yapan değerlerimiz çalışma arkadaşlarımızın yüreklerinde gizli. Bu giz 1960’lardan bu yana gelen adalet, kararlılık ve sevgi üçgenine dayanıyor.

  • Eston, her daim çalışanlarıyla değişime ve gelişime odaklı işler başarmış olmakla övünür.İddialı işler yapabilmek kuşkusuz iddialı organizasyonlarla olur. Biz hep kendimizle yarıştık.